Візова політика України в контексті європейських цінностей, бізнесу і безпеки

“Європа без бар’єрів” запрошує експертів у сфері візової політики, туризму, інвестицій, контактів між людьми обговорити найбільш актуальні питання візової політики України.

Коли: 1 жовтня, 11:00-13:00

Де: Київ, готель “Україна”, вул. Інститутська, 4

Сьогодні громадяни близько 120 країн мають отримувати візу, щоб відвідати Україну, часто стикаючись з незручними і вартісними процедурами та відмовами. Водночас за останні роки було здійснено кілька важливих змін, покликаних спростити в’їзд в Україну. Чи спрацювали ці реформи, і в якому напрямку має розвиватися візова політика України надалі? Як це відбувається у наших сусідів і партнерів? Чого бракує нашій візовій політиці сьогодні? Як візова політика впливає на туризм? Чи достатньо захищена сьогодні процедура отримання візи? Наскільки вона зручна?

Ми плануємо обговорити сучасний стан візової політики та практики України, поглянувши на неї через призму цінностей відкритості та дружності, зобов’язань України у рамках європейської інтеграції, безпеки держави та інтересів бізнесу, а також поговорити про її перспективи та рекомендації щодо її вдосконалення.

До обговорення запрошені представники МЗС, МЕРТ, Офісу Президента, профільних комітетів Верховної Ради, туристичних організацій і компаній, громадських організацій, дослідницьких установ.

Робоча мова: українська

Програма (версія на 24.09.2019)

Для участі потрібно зареєструватися за посиланням, або надіслати лист на адресу office.europewb@gmail.com

Захід організовано у рамках проекту “Сприяння реалізації ефективної візової політики України”, який виконується ГО «Європа без бар’єрів» під егідою Української Національної Платформи Форуму Громадянського суспільства Східного Партнерства за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія»

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати