Журналіст передбачає набуття чинності безвізом 12 червня

Журналіст Рікард Йозвяк, який стежить за процедурою візової лібералізації для України та Грузії, заявив, що український безвіз запрацює 12 червня, а грузинський – 29 березня.

Про це він написав у Твіттері.

“Оцінюється, що безвізовий режим запрацює 29 березня для Грузії та 12 червня – для України”, – написав він.

Раніше він повідомляв, що тріалог щодо українського безвізу відбудеться 28 лютого, одразу після розгляду Радою ЄС механізму призупинення.

Нагадаємо, згідно з рішенням Кореперу, тріалог щодо українського безвізу має початися після ухвалення ЄС оновленого механізму призупинення безвізових режимів.

“Безвізовий режим дійсно, швидше за все, запрацює влітку – це підтверджують кілька незалежних одне від одного джерел у ЄС, однак ми продовжуємо дотримуватися думки, що варто бути обережними з називанням конкретних дат, доки не буде пройдено останні етапи процедури. Хоча готувати біометричні паспорти та вивчати правила користування безвізовим режимом варто вже зараз, щоб змогти вільно перетинати кордон та не збільшувати статистику відмов і порушень, яка буде предметом моніторингу з боку ЄС”, – -прокоментувала повідомлення виконавчий директор “Європи без бар’єрів” Ірина Сушко.

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати