Анатомія кордону: завершено польовий етап дослідження

Громадська організація «Європа без бар’єрів» у рамках проекту “Анатомія кордону” завершила польовий етап дослідження перетину кордону на 21-му пункті пропуску в Закарпатській, Львівській, Волинській, Чернігівській і Чернівецькій областях.

Інтерв’юери організації провели анонімне опитування близько 2000 громадян України та іноземців, які перетинали кордон у квітні-травні 2018 року. Опитування проводилося українською, російською, англійською, польською, угорською і румунською мовами.

Дослідження спрямоване на вивчення досвіду перетину українського кордону і виявлення типових проблем, з якими стикаються мандрівники під час подорожі.

Після опрацювання результати дослідження в узагальненому вигляді та рекомендації щодо усунення проблем будуть представлені громадськості в Києві.

Дослідження відбулося завдяки ефективній співпраці з органами державної влади. Висловлюємо подяку за співпрацю Адміністрації Державної прикордонної служби, керівництву Закарпатської, Волинської, Львівської і Чернівецької митниць.


Читайте також: “Європа без бар’єрів” оголошує про спеціальну відзнаку для конкурсантів “Новели по-українськи”


Перелік пунктів пропуску, на яких здійснювалося дослідження

Волинська область

Ягодин, Устилуг

Львівська область

Рава-Руська, Краковець, Шегині, Смільниця, Грушів, Угринів

Закарпатська область

Малі Селменці, Малий Березний, Ужгород, Чоп (Тиса), Дзвінкове, Косино, Лужанка, Вилок, Дякове

Чернівецька область

Порубне

Чернігівська область

Нові Яриловичі, Сеньківка


Якщо вас зацікавив цей проект, і ви хочете отримувати оновлення про нього, відвідати презентацію результатів дослідження, або отримати звіт з результатами електронною поштою, зареєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/AnatomyNews

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати