Громадська організація «Європа без бар’єрів» у рамках проекту “Анатомія кордону” завершила польовий етап дослідження перетину кордону на 21-му пункті пропуску в Закарпатській, Львівській, Волинській, Чернігівській і Чернівецькій областях.
Інтерв’юери організації провели анонімне опитування близько 2000 громадян України та іноземців, які перетинали кордон у квітні-травні 2018 року. Опитування проводилося українською, російською, англійською, польською, угорською і румунською мовами.
Дослідження спрямоване на вивчення досвіду перетину українського кордону і виявлення типових проблем, з якими стикаються мандрівники під час подорожі.
Після опрацювання результати дослідження в узагальненому вигляді та рекомендації щодо усунення проблем будуть представлені громадськості в Києві.
Дослідження відбулося завдяки ефективній співпраці з органами державної влади. Висловлюємо подяку за співпрацю Адміністрації Державної прикордонної служби, керівництву Закарпатської, Волинської, Львівської і Чернівецької митниць.
Читайте також: “Європа без бар’єрів” оголошує про спеціальну відзнаку для конкурсантів “Новели по-українськи”
Перелік пунктів пропуску, на яких здійснювалося дослідження
Волинська область
Ягодин, Устилуг
Львівська область
Рава-Руська, Краковець, Шегині, Смільниця, Грушів, Угринів
Закарпатська область
Малі Селменці, Малий Березний, Ужгород, Чоп (Тиса), Дзвінкове, Косино, Лужанка, Вилок, Дякове
Чернівецька область
Порубне
Чернігівська область
Нові Яриловичі, Сеньківка
Якщо вас зацікавив цей проект, і ви хочете отримувати оновлення про нього, відвідати презентацію результатів дослідження, або отримати звіт з результатами електронною поштою, зареєструйтеся за посиланням: http://bit.ly/AnatomyNews