Ryanair виконав перший рейс в Україну

Ірландський лоукост-перевізник Ryanair у понеділок, 3 вересня, виконав перший рейс в Україну – до аеропорту “Бориспіль” з аеропорту Берлін-Шенефельд.

Як повідомляє Центр транспортних стратегій, літак прибув о 14:23, а о 15:27 відлетів назад. Рейси Київ-Берлін і Берлін-Київ виконуватимуться щотижня у понеділок, середу, п’ятницю і неділю.

Ryanair у Борисполі

Куди буде літати Ryanair

Крім Берліна, планується запустити рейси з Києва до Стокгольма (Швеція), Вільнюса (Литва), Бидгоща, Варшави, Познані, Вроцлава, Кракова (Польща), Братислави (Словаччина), Лондона (Велика Британія), Барселони (Іспанія). Також перевізник з’єднає регулярними рейсами Львів з німецькими Меммінгеном і Дюссельдорфом, Варшави та Краковом у Польщі, Лондоном.

Більшість рейсів почнуть роботу у кінці жовтня.

Завантаженість першого рейсу склала 96%.

У Борисполі розраховують на 140 тисяч пасажирів від Ryanair до кінця 2018 року.

При цьому з 1 листопада Ryanair зміює правила перевезення ручного багажу, зменшивши параметру дозволеного для безкоштовного перезення багажу 2 предметів габаритами 55х40х20 см і 35x20x20 см до 1 предмета габаритами 40х20х25 см.

ФОТО: Marina Tomko

До теми: 

Авіаційний вектор Східного Партнерства: оцінка прогресу України, Молдови та Грузії у наближенні до авіаційного законодавства ЄС

Кожен восьмий українець планує почати літати після появи на ринку нових лоукостів – опитування

ТВі: Відкрите небо або чого чекає Ryanair?

Відкрите небо: коли літати зможе кожен. Звіт

Звіт з круглого столу “Чи бути Україні в авіаційному просторі ЄС?”

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати