Уряд схвалив План дій з виконання Стратегії інтегрованого управління кордонами на 2020-2022 роки

На засіданні Кабінету міністрів у середу, 20 листопада, було затверджено План заходів на 2020-2022 роки щодо реалізації Стратегії інтегрованого управління кордонами на період до 2025 року, розроблений за участі експертів “Європи без бар’єрів”.

Про це повідомляє сайт ДПСУ.

У розробці плану брали участь представники різних державних інституцій, які є суб’єктами інтегрованого управління кордонами й іноземні експерти (Міжнародна група радників ЄС високого рівня, за підтримки Європейського агентства FRONTEX і Консультативної Місії EUAM), аналітичний центр «Європа без бар’єрів».

План містить 9 стратегічних цілей, серед яких міжнародна та внутрішньодержавна співпраця інституцій, які відповідають за пропуск та безпеку на кордоні. Також вони включають оптимізацію основних елементів прикордонної служби: контрольних процедур, охорону сухопутної і морської ділянок кордону, забезпечення ефективної протидії транскордонній злочинності правоохоронними органами тощо. Для реалізації цих стратегічних цілей визначено понад 60 конкретних кроків, виконання яких має забезпечити розвиток зовнішньоекономічних зв’язків та міжнародної торгівлі, сприяти переміщенню осіб і товарів через державний кордон та належній його захищеності.

Виконавча директорка ЄББ Ірина Сушко увійшла до складу Міжвідомчої робочої групи з питань інтегрованого управління кордонами на початку 2019 року, і працювала над проектом Стратегії інтегрованого управління кордонами, яку було схвалено рішенням уряду в липні 2019 року.

Пов’язані матеріали:

Жити біля кордону. Громади Шегинь і Угринова

Анатомія кордону. Незалежний моніторинговий звіт

Огляд стратегічних документів у сфері інтегрованого управління кордонами

01030 Київ, Україна
Вул. Пирогова, 10Г
т./факс +38 (044)2386843, 2308376
office.europewb@gmail.com

Сайт створено в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). Відповідальність за зміст сайту несе ГО «Європа без бар’єрів». (С) 2009-2020 ГО «Європа без бар’єрів». Усі права захищено
Flag Counter
Показати
Сховати